wz

Výsledky jednotlivci










Pomalá jízda - muži

čas:

Pomalá jízda - ženy

čas:













1. Tajč David 10:27 1. Pošíková Tereza 2:02



2. Bouzek Petr 10:00 2. Pechová Aneta 1:35



3. Šefl Josef 8:28 3. Bělecká Kateřina 1:28



4. Červenka Lukáš 3:23 4. Trepková Anna 1:23



5. Marek Jan 2:41 5. Dečiová Iveta 1:12



6. Šťastný Milan 1:48 6. Medřická Martina 0:22



7. Bubeník Matouš 1:32 7. Pavlisová Dagmar 0:20



8. Janík Michal 0:37






9. Janík Jan 0:00






10. Hindrák Jan 0:00

















Jízda zručnosti - muži

čas:

Jízda zručnosti - ženy

čas:













1. Bouzek Petr 0:55 1. Bělecká Kateřina 1:26



2. Tajč David 1:10 2. Medřická Martina 1:35



3. Šefl Josef 1:31 3. Pošíková Tereza 1:40



4. Bubeník Matouš 1:32 4. Dečiová Iveta 2:11



5. Marek Jan 2:08 5. Přistoupilová Barbora 2:55



6. Šťastný Milan 2:41 6. Pechová aneta 3:01



7. Janík Michal 3:12 7. Pavlisová Dagmar 3:42



8. Janík Jan 3:40 8. Trepková Anna 4:28



9. Červenka Lukáš DSQ 9.
















Plavání 50m - muži

čas:

Plavání 50m - ženy

čas:













1. Šefl Josef 0:33 1. Bělecká Kateřina 0:42



2. Marek Jan 0:35 2. Pechová aneta 0:47



3. Tajč David 0:39 3. Pošíková Tereza 0:56



4. Červenka Lukáš 0:41 4. Medřická Martina 0:59



5. Bouzek Petr 0:43 5. Trepková Anna 1:12



6. Šťastný Milan 0:48 6. Přistoupilová Barbora 1:34



7. Bubeník Matouš 0.50 7. Pavlisová Dagmar 1:45



8. Kodet Ondřej 0.58






9. Šáro Jan 1:30






10. Janík Michal 1:32






11. Janík Jan 1:40






12. Hindrák Jan 1:42

















Atletika

Vrh koulí

Hod oštěpem

Hod diskem






1 Bělecká 5,31 (5 kg) 11,40 (D) 13,65




2 Bouzek 7,08 (70,25 kg) 18,60 (M) 17,8




3 Bubeník 5,45 (7,25 kg) 16,38 (M) 17,84




4 Červenka 8,66 (7,25 kg) 25,90 (M) 23,9




5 Dečiová 4,38 (5 kg) 12,99 (D) 9,17




6 Hindrák 3,38 (4 kg) 6,9 (D) 11,98




7 Janík J. 3,39 (7,25 kg) 5,25 (M) 14,34




8 Janík M. 4,30 (4 kg) 8,35 (M) 6,05




9 Kodet 6,99 (7,25 kg) 19,30 (M) 19,82




10 Marek 7,58 (7,25 kg) 21,15 (M) 22,84




11 Medřická 3,86 (5 kg) 8,95 (D) 10,94




12 Pavlisová

4,7




13 Pechová 7,47 (3 kg) 14,54 (D) 12,97




14 Pošíková 4,30 (5 kg) 16,60 (D) 11,11




15 Přistoupilová 3,90 (3 kg) 8,65 (D)





16 Šáro 5,90 (5 kg) 14,58 (M) 14,79




17 Šefl 9,20 (7,25kg) 27 (M) 22,43




18 šťastný 6,20 (7,25 kg) 15,24 (M) 15,1




19 Tajč 8,10 (7,25kg) 24,8 (M) 21,6




20 Trepková 4,70 (4 kg) 7,20 (D) 5,8















Vrh koulí









1 Šefl Josef







2 Červenka Lukáš







3 Tajč David

















1 Bělecká Kateřina







2 Dečiová Iveta







3 Pošíková Tereza


















Hod oštěpem









1 Šefl Josef







2 Červenka Lukáš







3 Tajč David

















1 Pošíková Tereza







2 Pechová Aneta







3 Dečiová Iveta


















Hod diskem









1 Červenka Lukáš







2 Marek Jan







3 Šefl Josef

















1 Bělecká Kateřina







2 Pechová Aneta







3 Pošíková Tereza


















Duatlon

čas:






1 Medřická - Lorenc 5:40






2 Pošíková - Dečiová 5:53






3 Šefl - Janík M. 6:01






4 Bouzek - Trepková 6:07






5 Červenka - Přistoupilová 6:21






6 Bělecká - Kodet 6:26






7 Tajč - Janík J. 6:32






8 Marek - Pechová 6:38






9 Bubeník - Pavlisová 6:55






10 Šťastný - Hindrák 7:17

















Tandem

čas:






1 Medřická - Pošíková 1:48






2 Šefl - Hindrák 1:52






3 Bělecká - Dečiová 2:02






4 Červenka - Kodet 2:03






5 Marek - Pavlisová 2:04






6 Tajč - Přistoupilová 2:42






7 Šťastný - Janík M. 3:11






8 Pechová - Mikešová 3:12






9 Bouzek - Trepková 3:22






10 Bubeník - Janík J. 3:36

















Výsledky v soutěži družstev



















Volejbal









1. Skupina A 







2. Skupina B 







3. Skupina C 


















Pramice


čas:





1. Skupina A 
05:59,1





2. Skupina B 
06:27,6





3. Skupina C 
08:37,0
















Plavání - štafeta


čas:





1. Skupina C
5:53





2. Skupina A
6:15





3. Skupina B
7:11